Ozbrojene sily vstúpili do hotela Rubín  31.8.2019, včera zhruba okolo 21:05 Vo Svidníku, kde si miestni Rómovia mali užívať vopred oznámenú  a zaplatenú uzavretú spoločnosť za viac ako 2000 eur (Krstiny)

Jeden z hosti si mal údajne zapáliť cigaretu a to priamo na recepcií,čo sa samozrejme nepáčilo pracovníkovi hotela Rubín.

Ten okamžite zalarmoval políciu a  na mieste bola vyslaná policajná hliadka, aj so seržantkou ktorá mala mať v ten večer službu. Tá sa ale  namiesto objavila aj so dlhou guľovou zbraňou pod paží.

Išlo o dlhú guľovú zbraň.

“Videli sme políciu ktorú sme okamžite spoznali z  OOPZ  Svidník,bola medzi nimi aj seržantka,ktorá bola veľmi drzá,povedali sme jej “Veď nič zlé nerobíme prečo nám robíte hanbu? “ Povedala jedna z prítomných hosti pre PRESS.TV

“Ešte predtým než vystúpila zo služobného auta si vyskúšala zbraň či je nabitá.” Povedal očitý svedok pre PRESS.TV

Majiteľka podniku deklaruje: Viac než polovica hosti z hotela mi utiekla a to preto ,že hrala nahlas cigánska hudba,a teraz čo ja mam robiť !?  Pritom mala vedomosť,že uzavrela zmluvu s Rómskou rodinou. My ale máme dôkaz, že tomu tak nie je  a dokonca sa neromskí hostia z hotela Rubín s rómami zabávali a to priamo na recepcii hotela. Poďme sa nato spoločné pozrieť.

Nakoniec majiteľka podniku povedala pre PRESS.TV,že rómsku hudbu nemôže zniesť. A to priamo nášmu redaktorovi pre PRESS.TV  Erikovi. Viac sa dozviete v utorok vo večernom spravodajstve o 20 hodine na PRESS.TV.

Foto zdroj:http://www.google.com

Redakcia spravodajstva PRESS.TV