BRATISLAVA – Mladučká Viktória Karasová z Levoče sa neozvala príbuzným od 30. decembra 2018. Po Antónii Švajkovej zo Spišskej Novej Vsi vyhlásili pátranie o deň neskôr. Obe dievčatá majú len 16 rokov. Napriek tomu, že prípady spolu nesúvisia, strach rodičov musí byť obrovský. V hľadaní tínedžeriek však môžete pomôcť aj vy.

ntónia Švajková má 158 centimetrov, dlhé hnedé vlasy. Mala na sebe čierne legíny, modré kotníkové topánky, hnedú bundu a biely pletený šál. Pátrajú po nej od 31. decembra.

Nezvestná Antónia Švajková.

Zdroj: patranie.sk

Viktória Karasová je nezvestná od 30. decembra. Má 160 centimetrov, strednú postavu, dlhé čierne rovné vlasy a hnedé oči. Naposledy mala na sebe oblečenú čiernu zimnú vetrovku do pása s kožušinou na kapucni a obuté mala čierne tenisky značky VANS.

Nezvestná Viktória Karasová.

Zdroj: KR PZ Prešov

Dievča odišlo z miesta prechodného bydliska od svojho otca a od spomínanej doby sa do miesta trvalého bydliska nevrátila. Nepodala o sebe žiadnu správu a nekontaktovala ani svojich príbuzných.

Štefan zmizol po večierku

Bezmocnosť pretrváva aj v rodine Štefana Hanigovského (19), ktorý 22. decembra odišiel na firemný večierok do Podolínca, a odvtedy o ňom nemajú takmer žiadne správy. Naposledy ho zazreli na benzínke v spomínanom meste.

Å tefan (19) zmizol po

V prípade, že máte o nezvestných akékoľvek informácie, nahlásiť ich môžete na linku 158, na policajnom oddelení alebo prostredníctvom facebookovej stránky Policajného zboru.

Redakcia spravodajstvahttps://www.presstv.sk    Zdroj:https://www.topky.sk/