Vranoskere šungune skaržinde kala givesa, štaren muršen Vranostar, že mek andro Januáris 2020, pre autobusovo zástavka nisostár nič marde igen fejst ča 14-beršengeres čavores Čemerňatar. Avle ke leste harade les pre phuv a ruginkernas andreleste rozmarde leske o šero zaphagle leske duj pašvare e musi o nak the e ghoč

Sar les brutálnones domarde skidle pen a gele penge het a lečavores mukle kavka bezvladnones te pašľol pre phuv. Palo čavoro avľa e záchranka a ligende les andre špitaľa. Kode zistinde o dochtora, že leskero zdravotno stavos hino igen vážno.

Kole dženen so marde le čavores o šungune naphandle andre, ale mukle len pre sloboda. Akana len vaškoda stihinen. Sar pes le šungunege podarinela kole štáre dženenge te presikavel e vina hrozinel lenge bertena od 6 čon až pre trin berš .

Štyria muži z obce Vechec boli povereným príslušníkom Obvodného oddelenia Policajného zboru vo Vranove nad Topľou  obvinení z prečinu výtržníctva  spáchaného formou spolupáchateľstva.

Títo muži  koncom januára  ( 29.01.2020 ) vo večerných hodinách na autobusovej zastávke na Ul. Čemernianskej vo Vranove, na mieste verejnosti prístupnom, fyzicky napadli  14 ročného mladíka z Čemerného.  Pristúpili k nemu, zvalili ho na zem a opakovane ho udierali a kopali do celého tela. Po útoku všetci z miesta odišli. Napadnutý mladík utrpel viaceré  zranenia ( pomliaždenie hlavy, pomliaždenie kolena i hrudníka, … ). Obvinení muži sú stíhaní na slobode, ak sa im vina preukáže, hrozí im trest  odňatia slobody na šesť mesiacov až na tri roky.

Zdroj:http://www.vtn-vranov.sk/

Redakcia spravodajstva PRESS.TV