HUMENNÉ

Naša televízia PRESS.TV ako prvá zverejnila video o šikane  na svojej stránke,následne sme kontaktovali políciu Slovenskej republiky,ktorá vo veci začala ihneď konať. Za dva dni video na stránkach PRESS.TV, malo zhruba 68 tisíc videní 570,komentárov a celkom 600 zdielaní.   

Celé video si môžete pozrieť klikni na link TU-https://www.facebook.com/press.internet.tv/videos/219404798961577/?comment_id=220682605500463&notif_id=1544348163121956&notif_t=video_com

Iba nedávno sa sociálnych sieťach objavilo šokujúce video, ktoré zachytáva šikanu v Humennom.  Dvaja adolescentní chlapci sa pustili do nižšieho chlapca a začali ho udierať. Šikanovaný sa bitkárovi neskôr ospravedlňuje, ale ten si ho nevšima. Nakoniec ho donúti, aby si kľakol a pobozkal mu nohy.

Doberanie slabších môže veľmi rýchlo prerásť do neakceptovateľného šikanovania. Presne to sa odohralo v Humennom, kde sa dvaja dospievajúci chlapci pustili do slabšieho. Aby toho nebolo málo celú šikanu si natočili a ich kamaráti sa iba prizerali.

Šikanovanie slabších je bohužiaľ veľmi dlhodobý problém, ktorý sa objaví takmer na každej škole. Na detskej duši môže zanechať dlhodobé následky a šikanovaný jedinec vďaka tomu môže mať neskôr problémy zaradiť sa do spoločnosti.

Chlapci sú študentami strednej odbornej polytechnickej školy v Humennom. Jeden zo šikanujúcich študentov bol pokarhaný riaditeľom školy. “Ďalšie konzekvencie prijme vedenie školy až po ukončení policajného vyšetrovania,” uviedla hovorkyňa zriaďovateľa školy, Prešovského samosprávneho kraja Dáša Jeleňová.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV- Obsah článku Zdroj:https://www1.pluska.sk