Po zabití dôchodcu v obci Tisovec agresívnou skupinkou Rómov sa opätovne mobilizujú Kotlebovci. Už tento štvrtok 25. októbra 2018 o 17:00 hodine sa preto chystajú protestovať priamo pred mestským úradom v Tisovci. Ich zámerom je údajne upozorniť na neúnosnú kriminalitu niektorých Rómov.
Marian Kotleba ako účastník jedného z mnohých protestov organizovaných ĽS Naše Slovensko.

V súvislosti s uvedenou tragickou udalosťou uverejnili Kotlebovci na svojej internetovej stránke nasledujúce šokujúce stavisko:

„Asociáli brutálne zavraždili dôchodcu len kvôli pár eurám z jeho dôchodku, ktorý dostal pred pár dňami. Takáto neuveriteľná trúfalosť a brutalita asociálov sú následkami nečinnosti polície a nezáujmu politikov zo štandardných strán (SMER, SNS, MOST-HÍD, OĽaNO, atď.), ktorí sa sústredia len na svoje kšefty. Životy ľudí, z ktorých nemajú žiadny osobný prospech, sú im však úplne ľahostajné. Polícia klasifikuje kriminalitu asociálov často úmyselne len ako priestupky, nie ako trestné činy. Nechce sa im doťahovať sa s arogantnými asociálmi a takýmto spôsobom papierovo znižujú vysokú kriminalitu. Niektorí policajti sa zase boja, že ak proti asociálom tvrdo zakročia, tak budú označení za rasistov. Asociáli sa tak stávajú čoraz trúfalejší, najmä ak sú vo väčších skupinách. Keď v Bratislave grázel zbil na smrť Filipínca Henryho, tak mainstreamové médiá sa išli od zlosti roztrhať.“

 

Fotka Ján Mora - poslanec NR SR.
Fotka Ján Mora – poslanec NR SR.
Redakcia spravodajstvá PRESS.TV-Zdroj Prehľad správ