Šimkovičová o LGBTI ideológii: “Každý bude mať právo na dieťa, homosexuáli a časom asi aj pedofili. Všetko v mene tolerancie a snahy vyjsť v ústrety úzkym záujmovým skupinám”

Poslankyňa Národnej rady Martina Šimkovičová komentovala snahy LGBTI osôb o adopcie detí aj v súvislosti s nórskou sociálnou službou Barnevernet. Tvrdí, že k deťom sa najnovšie dostávajú osoby, ktorým by to pred niekoľkými rokmi nebolo v žiadnom prípad umožnené.

Šimkovičová na Facebooku napísala, že dlhodobo upozorňuje na riziká, ktoré so sebou prinášajú gender a LGBTI ideológie. “Zámerne používam pojem ideológia, pretože to čo šíria, nemá nič spoločné s bežnými homosexuálmi, ktorí v našej spoločnosti žijú svoj slušný, každodenný život, ani s ľudskými právami.”

Ide podľa nej o to, že v súčasnosti úzka skupina ľudí za každú cenu presadzuje isté myšlienky – pod rúškom rozširovania a uplatňovania ľudských práv – a jediné, čo na konci ostane, bude totálny chaos, rozvrat a čo je najhoršie, zničené životy mladých ľudí a detí, ktoré sa stávajú obeťami juvenilnej justície a zneužívania. “Výsledkom bude (ale už aj je), že jedna malá, úzka skupina ľudí dosiahne svoje. Každý bude mať právo na dieťa, homosexuáli a časom asi aj pedofili. Všetko v mene tolerancie a snahy vyjsť v ústrety úzkym záujmovým skupinám.”

“Keď som o tomto opakovane hovorila v minulosti, zakaždým sa na mňa zniesla vlna kritiky od liberálov a médií. Obviňovali ma, že zveličujem, že maľujem problém, ktorý ani neexistuje,” dodáva. Ale podľa nej sa to naozaj deje. “Deje sa presne to, na čo mnohí ľudia dlhodobo upozorňujú. Pedofili a rôzni devianti prenikajú do organizácií, kde majú prístup k deťom a tam si presadzujú svoje záujmy. O nórskej sociálke sa toho napísalo už mnoho. Deti sú odoberané s vymyslenými zámienkami, s vykonštruovanými dôvodmi… a ja sa pýtam, čo sa tým sleduje?

V prvom rade je podľa nej potrebné porozumieť na akom princípe funguje Barnevernet. Koncept podľa ktorého nórska sociálka odoberá deti vytvorila pred mnohými rokmi psychologička Kari Killénová, ktorá stavia správnu starostlivosť o dieťa nad vplyv citovej väzby medzi rodičom a jeho potomkom. Zakladateľka sa domnievala, že citový vzťah biologického rodiča a dieťaťa je preceňovaný. Podľa nej nie je dôležité u koho dieťa vyrastá, ale v akom je sociálnom prostredí. Pravého otca a matku Killénová vnímala len ako „koliesko v súkolí“ v živote dieťaťa, ktoré môže byť kedykoľvek nahradené niekým iným. A všemocným liekom na dušu dieťaťa je jeho odobratie.

Poslankyňa Národnej rady takto reagovala na prípad “elitného” pedofilného psychiatra tohto úradu, ktorého odsúdili na dva roky za to, že si sťahoval nelegálny detský pornografický materiál. Na základe tohto prípadu nórska vláda rozhodla o spätnom preverovaní viacerých odobratí, za ktoré bol on sám zodpovedný. V niektorých prípadoch boli deti vrátené do pôvodnej rodiny (viac v článku).

“S touto filozofiou dnes spojme súčasnú situáciu, kedy sa o deti hlásia ľudia a páry, ktoré by v minulosti žiadnu šancu dostať dieťa do starostlivosti nemali. Vydierajú spoločnosť svojimi novovytvorenými právami ako napr. „právo na dieťa“ – a katastrofa v podobe násilného odoberania detí na seba nenechá dlho čakať. Mnohí demagógovia ohlupujú spoločnosť príbehmi o plných detských domovoch a bagatelizujú skutočné zámery týchto aktivít. Pravdou je, že žiadne plné detské domovy neexistujú; a tie deti ktoré v detských domovoch sú, v drvivej väčšine voľné k adopcii nie sú, prípadne sú to deti s postihnutím, ktoré si osvojiť či adoptovať nikto nechce. Niekedy sa môže zdať, že tretí sektor a aj niektoré poslankyne „biznisu“ s deťmi napomáhajú, pod pláštikom konania dobra, boja za práva detí a podobne.”

Redakcia spravodajstvá PRESS.TV-Zdroj HLAVNÉ SPRÁVY