Brutálny útok na dve nič netušiace ženy. Dôchodkyňu a jej ťažko postihnutú dcéru napadli v Plavých Vozokanoch štyria muži. Dorezali ich britvami. Poraneným ženám navyše pohrozili, že budúci útok už neprežijú.

Ženy dorezali britvami.

Štyria muži vtrhli do spálne, keď sa ženy chystali spať. Hľadali ďalšiu ženu – vnučku a dcéru obetí, ktorá bola manželkou jedného z útočníkov, no už dávnejšie od neho odišla. Chce ju vraj späť.

“Že kde je moja vnučka, že keď nepovie jej mama kde je, že namieste ju zabije. Ja som kričala, že nevieme, nemáme ju v dome, tak ju ťahali s britvou po nohe, takisto aj mne, chytili ju za vlasy, ona potom odpadla na posteľ a tá krv tam bola,” opisovala obeť útoku Margita Rafaelová.

Zasiahli aj sklo na dverách a porozbíjali zariadenie v dome. Útočníci potom odišli s hrozbou, že to bolo posledné varovanie a najbližšie celú rodinu vyvraždia.

Muži potom ešte na dvore na výstrahu zapálili letnú kuchynku. Zhorelo v nej celé zariadenie – kuchynská linka, stôl aj stoličky. Dôchodkyňa s dcérou utekali v obave, že sa oheň z letnej kuchyne rozšíri aj na obytný dom. Dcéra navyše dostala v šoku epileptický záchvat. V nemocni ženy ošetrili a mladšej museli hlbšie rany po britve aj zašiť.

Ženy sa teraz boja, že útočníci sa môžu kedykoľvek vrátiť. Polícia začala stíhanie pre nebezpečné vyhrážanie, porušovanie domovej slobody a poškodzovanie cudzej veci.

Video nájdete TU-https://www.tvnoviny.sk/domace/1973348_stvorica-muzov-brutalne-zautocila-britvami-na-dve-nic-netusiace-zeny-vtrhli-im-do-spalne?fbclid=IwAR11GNFPJjSMwMcil9D3ShrpeH6y19tYBHIKk35WAHCM46x5SiDfgxwtfyI

Zdroj:https://www.tvnoviny.sk