Marian Ikri

“Gratulujem všetkých rómskym politickým lídrom za to , že neprišli dnes aspoň morálne podporiť Rómov z Dobšinej . Doma keď sedíte za PC a robíte live vysielania ste tí pravý čo nás majú zastupovať a keď treba prísť do terénu tak sedíte doma. Hanba Vám. Takto chcete Vy politický lídri zastupovať Rómov v národnom parlamente či euro parlamente?
jediný čo tu bo, bol Mihók, ale aj on prišiel využiť situáciu a chcel zbierať podpisy na založenie strany no na Kotlebu nepočkal, alebo sa niekam skryl že sme ho tam nevideli. O ostatných ako Hricko, Kaliaš, Tanko či Capel nemá zmysel ani hovoriť. Hnevajte sa kto chcete je to môj názor.”

Rómovia zastavme kotlebu odporom

“Zastavme Kotlebu a jeho zneužívanie rómskej karty. Nedovoľme, aby medzi minoritou a majoritou bola nenávisť postavme sa fašizmu zoči voči a nie stať bokom !!!”

Tie to  slová  dodávajú odvahu ostatným rómom aby sa nebáli kotlebovcov a postavili sa im v tvárou v tvár napokon na miesto v Dobšinej ich príde naozaj iba hrstka.

V prezidentskej debate sa moderátor pýtal Mariana Kotlebu čo si myslí o vražde Jána Kuciaka. Jeho odpoveď bola
“To je už za hranicou keď sa táto vražda a celkovo vraždy využívajúce na politické prospechy, sa nesmie na takýchto veciach parazitovať!!!”

Preto sa pýtam prečo Marian Kotleba a cela strana LSNS PARAZITUJE na vražde Jána z Dobšinej ?…

 

Redakcia spravodajstva PRESS.TV