Po včerajšej zverejnenej reportáži na  stránkach PRESS.TV,sa rómovia  pustili do rodičov nebohej dva a polročnej Timejky,ktorá sa utopila v miestnom potoku v bardejovskej časti Dlhá Lúka. Zatiaľ čo niektorí pripúšťajú,že išlo o nešťastnú náhodu tí druhí kladú vinu práve rodičom a prajú im vysoké tresty za život malého dievčatka.

Naozaj stačila chvíľka nepozornosti a dievčatko sa vzdialilo od babičkinho domova,kde práve rodina oslavovala narodeniny.

“Veľmi sa mi  tam nechcelo ísť na dlhú lúku k mojej mame,ale nakoniec sme sa s manželom rozhodli,že tam predsa len pôjdeme, kto mal vedieť,že práve tam sa stane taká veľká tragédia!? Keby som to vedela čo nás čaká nikdy by sme tam nešli,my bývame na Poštárke k mame chodíme na prázdniny a počas osláv, vždy sa všetko dobre skončilo až teraz si to nedokážeme vysvetliť. Na Timejku sme vždy dávali veľký pozor veď ktorý rodič by nechal zámerne zmárniť život svojho dieťatka!? “  Povedala zdrvená matka malej Timejky pre redakciu spravodajstva PRESS.TV

Pozrite si včerajšiu reportáž a odoberajte náš YouTube kanál,pomôžete nám tak skvalitňovať naše reportáže.Ďakujeme Vám  

Nezostrihaný rozhovor nájdete v druhom videu dole

Redakcia spravodajstva