Rodičia sadisticky ZABILI svojho syna: Bol pre nich nepohodlný a príliš nákladný

Luke Morgan (26) a Emma Cole (22)

Smrť chlapca nastala ešte v roku 2014. Vtedy našla polícia a záchranka maličkého Tylera ležať na zemi bez známok života. To, v akom stave chlapec skonal, šokovalo všetkých. Dieťa malo na tele obrovské množstvo rán. Súdny lekár našiel stopy uhryznutia, mnoho dolámaných kostí a úplne zdevastovaný hrudník. Podľa jeho slov nepochybne išlo o veľmi krutý a necitlivý prístup jeho rodičov. Tí síce privolali pomoc, ale neskoro.

Rodičia Luke Morgan (26) a Emma Cole (22) boli ihneď obžalovaní zo zabitia. Svedkovia, ktorí boli na súde prítomní tvrdili, že v osudný večer počuli z ich domu v anglickej štvrti Burntwood krik. Obaja vraj boli pod vplyvom alkoholu a jasne a zreteľne bolo počuť detský plač. Obaja sa roky bránili tým, že chlapec bol pre nich až príliž nákladný. Nemohli si ho dovoliť a dokonca kvôli jeho neustálemu plaču nemohli mať ani pokojný sex.

Tieto argumenty na súde, pochopiteľne, neprešli. Agresia a násilie, ktoré si obaja na Tylerovi vybili, ich bude stáť slobodu. Rozsudok po piatich rokoch odkladania padol len nedávno, no za to znel jasne. Vinní! Luke Morgan a Emma Cole pôjdu bezpodmienečne do väzenia za zabitie ich maloletého syna Tylera. Koľko si za mrežami posedia, ešte nie je známe. No vzhľadom na okoľnosti a spôsob, akým chlapec zomrel, to bude určite vysoký trest.

Zdroj:https://www1.pluska.sk

 

Redakcia spravodajstva