Dušanka Gugu letecky  privezú už zajtra v pondelok 6.5.2019 do rodnej viesky v Batizovciach úplne nahého.

“Ľudia sú zlí  oklamali nás ,že nám pomôžu a pritom nám neposlali ani cent, taký transport z Holandska stojí peniaze ” Rómski facebookovi aktivisti” sa dušovali,že nám pomôžu, ale ako sa hovorí skutek utek, robili live vysielania, len aby mali sledovanosť na facebooku. Musel som si zobrať pôžičku a sám vyplatiť všetky náležitosti okolo pohrebu. Včera mi volali,že Dušana v truhle donesú nahého už nevládzem ani rozprávať pán redaktor  čo vám poviem ?  Nemáme peniaze preňho ani na oblečenie.! Povedal to pre redakciu spravodajstva  PRESS.TV Dušankov brat Jan Goga.

Dali sme priestor aj Jozefovi Olahovi, ktorý od smrti Dušana pravidelne vysielal live na facebooku okolo finančnej zbierky, v ktorých vyzýval ľudí o finančnú pomoc pre pozostalú rodinu, no na správu cez mesenger sa nám už viac neozval. Záhadou však ostáva prečo ?

Naša televízia vám prinesie už zajtra celú reportáž z Batizoviec na miesto bol vyslaný náš redaktor spravodajstva PRESS.TV Erik Hilár Lakatošovie,aby vám priblížil celú situáciu.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV