Ohavný čin rodičov, ktorý nemá hranice: Iba 6-týždňové dieťatko zneužívali brutálnym spôsobom!

Ohavný čin rodičov, ktorý nemá hranice: Iba 6-týždňové dieťatko zneužívali brutálnym spôsobom!

Nemecký pár sa dopustil ohavného činu.

Otrasný prípad zneužívania sa odohral v Nemecku. Kvôli sexuálnemu uspokojeniu dokázali spraviť rodičia svojmu malému synovi skutočne nechutné veci, vďaka ktorým bude poznačený dokonca života. UPOZORŇUJEME, že obsah článku nie je vhodný pre citlivé povahy.

Niečo také ešte nezažili. Dokonca aj policajti boli počas vyšetrovania prípadu znechutení z rodičov, no zároveň cítili obrovský súcit s malým dieťatkom. Manželský pár bol identifikovaný ako Ismail S. (23) a Nina R. (26), no kvôli nemeckým zákonom ich celé mená zverejniť nemôžu.

Matka 6-týždňového dieťatka.
Matka 6-týždňového dieťatka.
Facebook

Dvojica svoje šesťtýždňové dieťatko zneužívala brutálnym spôsobom. A to všetko pre vlastné „sexuálne uspokojenie“. Po prevoze dieťatka do nemocnice mu však lekári objavili viacero zranení: poranenie lebky, krvácanie do mozgu, zlomené rebrá, podliatiny, modriny na genitáliách a krvácanie z očí.

Azda najhoršie zranenie malo bábätko v oblasti anusu (konečníka). Lekári dokonca nevylúčili, že v budúcnosti bude potrebovať plastickú operáciu. Malý chlapec má teraz 7 mesiacov a nachádza sa v pestúnskej rodine. Jeho rodičov súd obvinil zo sexuálneho zneužívania. Rozsudok by si mali vypočuť už čoskoro.

Zdroj:https://www1.pluska.sk

Zanechať Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Finančná podpora PRESS.TV

IBAN:SK4502000000003851485856

BIC:SUBASKBX VÚB,a.s.,Mlynské nivy 1,

82990, Bratislava 25

 

<!– Bidvertiser2012689 –>