Fotografie nie sú vhodné pre citlivé povahy !

Ešte v decembri v roku 2019 naša redakcia spravodajstva PRESS.TV obdržala alarmujúcu správu o tom, že v Rakúsku dvaja ľudia žena a muž týrajú 31-ročnú Andreu Balážovú , ktorá pochádza zo Severovýchodného Slovenska konkrétne z Trebišova. S dotyčnou osobou respktv s našim zdrojom sa sa nám ťažko komunikovalo keď, že medzi nami bola nie len jazyková bariéra, ale aj rečový hendikep zo strany oznamovateľky.

Vtedy sme našu písomnú, ale aj telefonickú komunikáciu prerušili.

“Na Čičorku tí ľudia pália cigarety bijú ju a posielajú ju šlapať Erik ona povedala, že ak sa jej niečo stane máme to ihneď dať vedieť tebe !”

Túto správu obdržal náš redaktor spravodajstva PRESS.TV Erik Hilár Lakatošovie, pred týždňom. Okamžite naša televízia začala celú vec preverovať. Zistili sme, že Andrea s prezývkou ČIČORKA bola lesbička a do Viedne ju zatiahla jedná jej známa aj s priateľom s tým, že tam bude riadne pracovať. Vidina za peniazmi bola silnejšia a tak Andrea súhlasila. Po príchode do Viedne ju predali za Inda s ktorým sa musela zosobášiť a užívať jeho priezvisko Andrea MUTI s ktorím nikdy oficiálne nežila. Napokon pod hrozbou násilia predávala svoje telo, aby mohla prežiť. Napriek jej sexuálnej orientácii to musela všetko znášať, peniaze putovali do rúk jej “Chlebodarcom.” 31 ročnej rómke pôvodom zo Slovenska a jej Rakúskemu priateľovi o ktorom ešte zhromažďujeme informácie podľa našich doterajších zistení, by mal pracovať v štátnej správe v Rakúsku.

Ak dievčina nezarobila začali ju fyzicky týrať pálili jej na bruchu ohorky z cigariet ťahali za vlasy bili ju hlava nehlavá a dokonca jej pri hlave držali zbraň. Pred dvoma dňami sa Andrejke podarilo dvom netvorom utiecť. Podľa našich doterajších zistení pri nástupe do vlaku na poslednú chvíľu sa pošmykla a spadla medzi koľajnice a zachytil ju vlak, jej zranenia boli nezlučiteľné zo životom a po prevoze do nemocnice zomrela. Dnes ju identifikoval jej Indicky “manžel”

Pre Andreine telo už čoskoro vyrazia do Viedne jej rodičia z Trebišova, aby ju previezli domov. Podľa našich informácii nato nemajú peniaze.

Prípad budeme aktualizovať

Tyranka sa vyhráža Adreinim známym. O prípad sa začala zaujímať už Rakúska polícia.

Čo píšu Rakúšania si prečítajte TU- https://wien.orf.at/stories/3034892/?fbclid=IwAR0aQtnoVgQrl2XSDTL-4YMs4hTnDsqQ49IWh6sVU1dNIzhq_Z-mDEh5kwU

Redakcia spravodajstva PRESS.TV Erik Hilár Lakatošovie