Trebišov

Včera 5.1.2020 v poobedňajších hodinách došlo k hádke medzi otcom a synom v rodinnom dome v Trebišove na ulici Budovateľskej. Celá tragédia vyvrcholila kvôli tablete, 57- ročný otec napomínal svojho 33-ročného syna,aby tablet položil na miesto odkiaľ ho zobral keď, že mu nepatril.Ten na jeho výzvu reagoval tak,že tablet pred nim hodil na zem a rozšliapal ho.

Nato sa otec a syn do seba pustili tak,že to vyvrcholilo až do fyzickej potýčky. Nafetovaný Jozef zobral do rúk kuchynsky nôž a bodol ním svojho otca do stehna. Svedkovia celej nešťastnej udalosti ihneď zavolali na známe tel číslo 112. Na miesto boli vyslané záchranné zložky a zraneného muža počas prevozu do nemocnice ošetrovali.

Krátko po 21.45 hodine bolo z trebišovskej nemocnice oznámené, že 57-ročný Trebišovčan zraneniam podľahol. ” Informovala košická krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová.

Páchateľa Jozefa Karičku zadržala polícia v noci v obci Lastomír.

Ten sa do obce išiel pred zákonom skryť, to ešte netušil,že už má v pätách michalovských „péemječkárov”, ktorí ho v noci v Lastomíre zadržali a umiestnili do cely predbežného zaistenia.

Policajný vyšetrovateľ Jozefa obvinil zo zločinu zabitia a zároveň spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie.V prípade dokázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na deväť až 12 rokov.

Naša redakcia spravodajstva PRESS.TV o páchateľovi zistila,ŽE:

33- ročný páchateľ Jozef Karička, žil dlhé roky vo Veľkej Británii so svojou družkou Máriou, s ktorou má 3 deti. Tá ho kvôli tomu ,že holdoval drogám opustila, Jozef sa tak vrátil domov na Slovensko k svojej rodine, no drog sa nevzdal a fetoval aj naďalej. Na svojich rodičov doma vyvíjal neustále psychicky a fyzicky nátlak, až to vyvrcholilo k danej tragédii.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV

Advertisements