Z Maroka prišla smutná správa, ktorá je de facto obžalobou xenofóbnych a protiimigračne zameraných kruhov v EÚ. Denník Morocco World News publikoval informáciu, podľa ktorej sa v severomarockom malom mestečku Sidi al Kamel až 15 tínedžerov, súložiacich s oslicou, nakazilo besnotou.

Ilustračné foto

Zodpovednosť za nakazených a sexuálne frustrovaných marockých tínedžerov jednoznačne leží na pleciach protiimigrantských a xenofóbnych jedincov z Európskej únie, z radov politických elít, či širšej verejnosti. Ak by sa sexuálne frustrovaní tínedžeri včas dostali do Európy, vďaka multikulturálnym a slniečkárskym aktivitám by prišlo k ich plnohodnotnému a obohacujúcemu začleneniu do európskej spoločnosti, nemuselo prísť k ohrozeniu ich životov besnotou v malom marockom mestečku.

Situácia je o to bolestnejšia, že smrť hrozí aj oslici, nakazenej besnotou, ktorej marockí tínedžeri preukázali svoju náklonnosť. Dobrou  správou je, že tínedžeri dostali včas injekciu proti besnote a podarilo sa ich zachrániť. Denník Morocco World News uvádza, že nakazených môže byť viac, pretože časť rodičov kvôli posmechu susedov nechala evidentne očkovať svojich tínedžerov v iných mestách.

Dúfajme, že v budúcnosti,  v rámci profylaxie už budú marokánski tínedžeri používať pri svojich milostných aktivitách adekvátnu ochranu. Zastupiteľstvo mesta Sidi al Kamel nabáda obyvateľov, aby v prípade potreby odložili pocity hanby nabok a ak “bližšie obdivovali nejaké zviera” nezanedbali návštevu lekára.

Redakcia spravodajstvá PRESS.TV-Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/