Učiteľka s 30-ročnou praxou je z celej situácie sklamaná. Na latino párty ju s jej neterami nepustili. Dôvodom mal byť údajne ich rómsky pôvod.

Magdaléna Pompová šla s neterami na latino párty v Starej Ľubovni. Pred akciou ale zatelefonovali do Športového a relaxačného centra – ŠRC, aby si rezervovali stôl. “Telefonovala tam neter, ale žial stoly už boli rezervované. Povedali jej však, že to nie je problém, že na latino párty môžeme prísť,” povedala Magdaléna Pompová pre Gipsy Television.

Päť žien a syn pani Pompovej sa tak v uplynulú nedeľu vybrali na spomínanú latino párty. To však ale ešte netušili, čo ich po príchode do Športového a relaxačného centra – ŠRC čaká. “Mladý muž nám povedal, že je to súkromná párty a že je tu všetko rezervované,” povedala Pompová.

Viac sa dočítate a telefonicky rozhovor nájdete TU-http://www.gipsytv.eu/gipsy-television/spravy/slovensko/stara-lubovna-na-latino-party-nepustili-romsku-ucitelku-a-jej-netere.-dovodom-mal-byt-udajne-ich-etnicky-povod..html?page_id=4978&fbclid=IwAR3ABaOZCCQmY4BnpOVfmth47SFfCsTy1T3CAlTzFx7Rr1Lh9YBb5NJgd3A

Zdroj:http://www.gipsytv.eu/