MALAWI – Keď zbadal majiteľ Kennedyho Kambana (21) medzi stádom kôz na poli v africkom štáte Malawi, domnieval sa, že sa pokúša jednu z nich ukradnúť. Zavolal si preto na pomoc susedov, no keď sa vrátili, zostali šokovaní z výjavu, ktorý sa im naskytol. Mladíka totiž pristihli pri sexe zo zvieraťom. Jeho výhovorka ich však musela zaraziť asi ešte viac.

Policajný inšpektor Lubrino Kaitano podľa portálu MailOnline uviedol, že majiteľ Pemphero Mwakhulika si myslel, že sa Kambani snaží kradnúť, a preto zalarmoval ľudí. “Keď prišli na scénu, boli šokovaní z pohľadu na to, že má pohlavný styk s kozou,” vysvetlil.

Mladíka zadržali a previezli na policajnú stanicu, kde ho obvinili z obcovania s kozou. Mladík si však našiel dobrú výhovorku, prečo bol čin podľa neho v poriadku. Tvrdil, že zviera predtým, ako s ním mal sex, požiadal o povolenie. Pohlavie “obete” nebolo zverejnené.

Vlani v novembri, v susednej Zambii, odsúdili 22-ročného Reubena Mwabu na 15 rokov nútených prác po tom,  čo ho prichytili nahého pri znásilňovaní kamarátovej ťarchavej kozy. V ten istý mesiac odsúdili za znásilnenie susedovej brezivej kozy vo svojej posteli aj 33-ročného Feselaniho Mcubeho z juhoafrického Winterveldtu.

redakcia spravodajstvahttps://www.presstv.sk Zdroj:https://www.topky.sk/