Vlakové hliadky Kotlebovcov: Oklamal Mazurek vlastných členov?!

Na adresu Milana Mazureka vzniesol tvrdú kritiku na internete pre peniaze Jozef Kara, ktorý chodil do hliadok vo vlakoch.

Robili to zadarmo, alebo mali sľúbené odmeny? Keď spustili Kotlebovci hliadkovanie vo vlakoch, tvrdili, že členovia hliadok si budú kupovať cestovné lístky a malo to byť dobrovoľne a zadarmo. Bolo to naozaj tak?

Jozef Kara, ktorý chodil tiež do hliadok sa obul do Prešovského krajského predsedu strany i poslanca NR SR Milana Mazureka. Podľa reakcie Karu na internete je zrejmé, že za každú hliadku mali mať sľúbenú odmenu 20 eur.

„Mazurek a kde mám za 68 vlakových hliadok 20 eur za hliadku. Spolu to je 1360 eur. Tak kto je tu špina čo okráda ľudí,“ napísal Jozef Kara.

„Členovia strany pôsobili minimálne v 3-členných hliadkach. Cestovné si ako dobrovoľníci platili sami. Samotná prítomnosť našich chalanov vo vlaku spôsobovala, že asociáli, ktorí sa predtým správali neslušne a obťažovali cestujúcich, sedeli pokojne a nerobili problémy,“tvrdil Mazurek.

Robili hliadkovanie vo vlakoch naozaj dobrovoľne a zadarmo? Alebo mali sľúbené aj odmeny po 20 eur?
Robili hliadkovanie vo vlakoch naozaj dobrovoľne a zadarmo? Alebo mali sľúbené aj odmeny po 20 eur?
Internet

„Robili sme hliadky dobrovoľne. Preplácať nám mali len zakúpené cestovné lístky na vlak,“ povedal nám Patrik, ktorý tiež chodil do hliadok vo vlakoch.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV  Zdroj:https://www1.pluska.sk