Dievča je už hospitalizované v nemocnici a matka obvinená z neplnenia rodičovských povinností.

Ruské médiá informujú o smutnom prípade zo západu krajiny. Pred niekoľkými dňami bolo v nemocnici hospitalizované len 11-ročné dievča, ktorého matka alkoholička údajne výrazne zanedbávala výchovu, píše NTV. Zo správ vyplýva, že dievča bolo podvyživené a nevedelo rozprávať. Psychologička konštatuje aj problém s mentálnym vývojom, keďže 11-ročná Ruska vydávala len zvuky podobné kňučaniu a štekaniu. 

V byte žila aj so svojimi súrodencami, mala byť dokonca držaná v klietke a podľa zatiaľ stopercentne potvrdených informácií matka svoju mladú dcéru ponúkala mužom na sex výmenou za vodku. Dievča sa stránilo od lekárov aj sestričiek a pri každej príležitosti sa skrývalo v kútoch miestností. 

Zatiaľ nie je isté, aký trest hrozí ruskej matke za neplnenie si rodičovských povinností, bola už však obvinená a čaká ju súd. Deti jej boli odňaté a umiestnené do sociálnych centier. V tomto prípade je však zvláštne, že deti viackrát kontrolovali aj pracovníci sociálnych zariadení a nevšimli si žiadny problém.  Zdroj: https://refresher.sk