Manželia Turpinovci potomkov ukrývali v podzemí domu. Pripútavali ich k nábytku, odopierali im jedlo a fyzicky ich trestali.

Dcéra krkavčej matky.

Krkavčí rodičia strávia zvyšok života za mrežami. Americký súd v kalifornskom Los Angeles ich odsúdil na doživotie za týranie ich dvanástich detí. Tie spávali cez deň, v noci žili a umývať sa mohli len raz ročne.

Manželia Turpinovci ukrývali v podzemí domu, ktorý vyzeral zvonku ako každý iný, svojich dvanásť detí. Pripútavali ich k nábytku, odopierali im jedlo a fyzicky ich trestali. Desivú výchovu zatrhla až polícia. Zalarmovalo ju jedno z detí, ktorému sa podarilo utiecť.

O tom, čo si prežili, prehovorili niektoré z ich detí ešte pred vynesením rozsudku. Už vyše roka sú v rukách psychológov a lekárov. Keď ich polícia našla, boli v zlom zdravotnom aj psychickom stave. Chýbali im aj základné znalosti o živote.

Manželia vlani po odhalení domu hrôzy tvrdili, že sú nevinní. Neskôr sa pred súdom priznali. Teraz sa pred vynesením rozsudku rozplakali a prosili o odpustenie. Súd ich aj tak poslal za mreže na doživotie. Prepustiť ich môžu na podmienku po 25 rokoch.

Vysvetliť konanie manželov Turpinovcov sa psychológom zatiaľ nepodarilo. Vzali sa v roku 1985, keď mala Louise 16 rokov.

Podľa svedectva jej sestry ju v detstve zneužíval vlastný dedko. Manželia tvrdili, že k plodeniu dokopy dvanástich detí ich vraj nabádal Boh. V  posledných rokoch bojovali najmä s finančnými problémami a žiadali o osobný bankrot.

Video nájdete TU-http://www.tvnoviny.sk/zahranicne/1963229_krkavci-rodicia-z-usa-spoznali-trest-za-brutalne-tyranie-svojich-dvanastich-deti?fbclid=IwAR1drnpjnZYAv4WDXSn9b88rboRDFDwFiK9i4msK1HchcdWMTO1XKuejhE0

Zdroj:http://tvnoviny.sk/