“Chápem,že ľudia sú zvedaví ako dopadla finančná zbierka ktorá je venovaná Kevinovi,ale zarážajú ma ich reakcie ako sa zaujímajú kde sa peniaze použili a koľko financií sa minuli, záujem o aktuálnom zdravotnom stave môjho syna skoro nikto nerieši. Samozrejme,že všetkým ďakujem za ich príspevky či už morálne,alebo peňažné,ale to ešte neznamená,že si ma teraz budu rozoberať po sociálnych sieťach. “

Povedala Kevinova mama Brigita Ferencová pre redakciu spravodajstva PRESS.TV. Včerajšie reakcie na facebooku nemali obdobia ľudí skôr zaujímalo kam Viktor Valik,Norbert Hmilansky ,Roman Suchy dali vyzbierané peniaze ktoré sú určené pre Kevina, obvinili ich z krádeže a špekulantstva. To sa, ale nepáči pani Brigite Ferencovej, ktorá má dosť svojich vlastných problémov a s obvineniami na margo organizátorov nesúhlasí.

Kevina práve dnes čaká ďalší náročný zákrok prečistenia pľúc-Aspergilóza.

Vo väčšine prípadov sú aspergily zanesené do dolných dýchacích ciest inhaláciou infekčních spór. Menej často môže IPA začať aj z iných miest, a to paranasálnych dutín, gastrointestinálneho traktu a kože. Infekcia sa môže šíriť krvnou cestou do ďalších orgánov ako mozog, ledviny, pečeň, srdce, pleura, atd.

  • Invazívna aspergilóza (IPA), ktorá sa vyskytuje primárne u pacientov s ťažkou imunodeficienciou.
  • Alergická bronchopulmonálna aspergilóza (ABPA), častá u pacientov s atopiouastmou alebo cystickou fibrózou.
  • Chronická nekrotizujúca pľúcna aspergilóza, popisovaná u pacientov s chronickými pľúcnymi chorobami a miernou imunodeficienciou.
  • Aspergilom, ktorý môžeme zvyčajne nájsť u pacientov s pre-existujúcimi dutinami v pľúcach

Čítajte ďalej TU-https://presstv.sk/krimi/video-pozrite-sa-kolko-ludi-prislo-podporit-tazko-choreho-kevinana-beneficnom-koncerte/

Redakcia spravodajstva PRESS.TV