Tak tomu sa hovorí pravá degešina,skupina Gipsy Klasik z Hlinného vo Vranovskom okrese, včera 25.12.2019 hrala zábavu v obci Trhovište v Michalovskom okrese. Nič zvláštne na celom prípade by nebolo, a však až do tej doby pokiaľ prišiel koniec zábavy, a bol čas na vyplatenie vopred dohodnutého honoráru vo výške 350 eur.

Namiesto toho aby spomínaný honorár hudobníci dostali ,usporiadateľ zábavy Michal Kapura im rozbil čelné skla a poškodil predné a zadné časti na oboch autách na ktorých im podľa ich odhadov spôsobil škodu za viac ako 1500 eur. Povedal to člen kapely Peter Dzurko pre redakciu spravodajstva PRESS.TV

Kapela okamžite celý prípad nahlásila na tamojšie Obvodné Oddelenie Policajného Zboru Trhovište, a tá celu vec prešetruje ako poškodenie cudzej veci. A aby toho “chudák,, usporiadateľ nemal malo, takto vyzerá, že na krku bude mat aj ďalšie obvinenie z výtržníctva. Ak sa mu preukáže vina hrozí mu až päťročné väzenie. Po tej to zlej skúsenosti kapela Gipsy Klasik odmieta už prijať akékoľvek akcie čo sa týka hudobného charakteru V okolí miest a obcí kde prišli k zlej skúsenosti.

Zverejnený status na facebooku od skupiny Gipsy Klasik

Zdravím všetkých.touto cestou by som vás chcel upozorniť na tohto tvora, ktorý organizuje rómske zábavy v Trhovišti. Jeho meno je Michal Kapura dňa 25.12.2019 sme mu odohrali celú dohodnutú dobu od 20.00 do 3.00 po tom ako sa to odohralo odmietol nás vyplatiť a za odmenu nám porozbijali skla na autách. Kôli takýmto tvorom nás Rómoch odsudzujú. Je na ňom podané trestné oznámenie. Poprosím o zdieľanie aby sa to každý dozvedel hlavne kapely. Ďakujeme.

Fotogaléria

Redakcia spravodajstva PRESS.TV