Ľudia zverejňujú na sieti trefné komentáre ku kauze Aleny Zsuzsovej. Vraj sa vozila v Mercedese a chrápala s politikmi. Alebo sú to komentáre ku kauze vraždy Kuciaka? Ťažko povedať.

Zsuzsovej agentská práca bola taká rozsiahla, že siaha od kauzálneho Kočnera cez presstitúta Tótha, početnú politickú špičku a končí v kauze Gorila. A prekvapuje neustále. Naposledy to bol Glvač, kto sa vraj so Zsuzsovou zaplietol.

Alebo to bol maznák? Začínam sa v tom strácať. Hlavne, keď všetci svorne tvrdia, že s ňou nechrápal nikto. A tvrdí to aj Kollár. Ale, kto už by tomu len veril? Nech je to akokoľvek, jedna vec je istá. Maželky dotknutých politikov, “musia mať radosť”.

Ukážková práca, ako zneužiť agenta a nakoniec ho eliminovať

Nikdy som nevidela nič lepšie spravodajsky vymyslené, ako bol projekt Zsuzsová. Najskôr „véčkovo“ zozbierala množstvo kompromitov, ktoré kauzu živia a budú živiť ešte roky. Samozrejme za výdatnej podpory zaplatených presstitútov, ktorým, iba mimochodom, zarobila práca Zsuzsovej slušné prachy. Pracovala pre Kočnera, ktorého so sebou potopila. Priamo vyhnala do ulíc tisícky ľudí, ktorí začali podpaľovať smerácke pobočky |predtým niečo nevídané| a nepriamo odpílila cez vraždu Kuciaka policajného prezidenta Gašpara.

Odrovnala tiež politika Fica a Kaliňáka – ľudí, ktorých sa nevedel zbaviť na Slovensku nikto. Dostala z úradu vlády Troškovú a poslala za mreže Vadalu. Pomohla zavŕšiť dielo skazy agentovi Nicholsonovi, ktorému už bolo zo Slovenska a práce, ktorú tu musel vykonávať pol života na zvracanie a dostala ho do Kanady, kde pravdepodobne dožije.

No a nakoniec, pekne krok za krokom, potápa Smer, ktorý ide ku dnu, ako Titanic. Sama sa v záverečnej fáze, aj so svojimi kumpánmi samodeštruovala a skončila v base. Pravdepodobne na doživotie. Ale, popri tom, vo finále dráhy, sa ešte zastavila na generálnej prokuratúre a poupratovala. No, nie je to úžasný, spravodajský projekt?

Vážne by som chcela vedieť, kto presne tento spravodajský komplot naplánoval. Iba zo zvedavosti. Zaslúžil by si totiž metál Jamesa Bonda. Minimálne za profesionalitu, ako dokázal zneužiť špinavosti, ktoré ľudia páchajú, proti ním samým. Ale, keď tak nad tým uvažujem, napadá ma, že ho možno už má. Kiska predsa rozdal metále kadekomu, o kom nevieme dohromady nič. Možno je medzi nimi, aj náš pán geniálny. V každom prípade, treba nazrieť do zoznamu ocenených a hľadať, či je medzi nimi meno Daniel Lipšic, prípadne Igor Matovič.

A možno napíše v base knižku, podobne, ako to na sklonku života robia niektorí agenti-presstitúti a mozaiku pravdy, časom vyskladáme jasnejšie. A možno sa nedožije, ani súdu…

Nech to skončí akokoľvek, raz, táto komárňanská matahari fyzicky zomrie. V mysliach ľudí, však zostane žiť naveky. Kompletne vyzliekla zo šiat, zapáchajúcu slovenskú stoku a niektorí bastardi, zostanú do konca života pred národom nahí.

Prosím iba o jedno. Neurobne z nahých, krvilačných psov, v ľudskej koži, ktorí si o sebe myslia, že majú šaty, nakoniec cisárov.

 

 

Redakcia spravodajstva  Zdroj:https://blogerskenoviny.home.blog/2019/01/20/katalin-tara-mala-som-sa-po-vzore-bestie-stat-kurvou-ked-som-chcela-byt-slavna/?fbclid=IwAR34RCKsgvcCgIy9TJyhSJdJTly8D2WGTUKGth6A_oz0b66AN_9VF0frPQs