Vojna medzi Jakubcom a Kežmarčanmi sa vyostruje: Si hnoj a hov*o! Odkazujú mu

Na veľkolepej párty na Bratislavskom hrade sa Božanka objavila v šatách za pár eur.

Konflikt, aký nemá obdobu. Meno Martin Jakubec (35) sa medzi obyvateľmi Kežmarku začalo skloňovať po tom, ako sa miestni dozvedeli, že má spolu so svojou manželkou Božankou (65) vystúpiť na blížiacich sa vianočných trhoch. Od toho momentu sa strhla obrovská vojna, ktorá, zdá sa, nebude mať tak skoro konca…

Hoci sa Jakubec krátko po svadbe vybral na medové týždne do Ameriky, už o pár dní sa mal presunúť na východ Slovenska. Konkrétne do Kežmarku, kde mal zaspievať na trhoch. Mnohým ľuďom sa to však vôbec nepáčilo a začali sa vo veľkom búriť. „Vyzývam poslancov, nech zamedzia vystúpenie dvojice Božanka Jakubec na vianočných trhoch. Nepokazme dobré meno nášho mesta. Toto mohla vymyslieť len nejaká chorá hlava, ktorá chcela poškodiť primátorovi,” znie rozzúrený text od anonyma na stránke Za lepší Kežmarok, ktorého ďalší obyvatelia začali podporovať. Na spomínanej stránke sa dokonca skloňovala aj petícia a niektoré nenávistné komentáre boli skutočne až za hranicou slušnosti.

Nie je vylúčené, že kritizujúcim antifanúšikom sa nepozdáva rozruch, ktorý okolo seba Jakubec večne vyvolá. Najnovšie sa mu to podarilo nielen svojou svadbou s Božankou, ale aj slovami, že za dva milióny eur by ochotne zavesil do ich spálne kameru a naživo vysielal spoločné radovánky z medových týždňov.

No a spomínaná vzbura obyvateľov nezostala bez povšimnutia. Kompetentní sa rozhodli pre zmenu programu. Jakubca s Božankou napokon nahradí Otto Weiter so svojou polovičkou. Mohlo by sa teda zdať, že problém je „zažehnaný”, no opak je pravdou.

Spevák sa na sociálnej sieti vyjadril, že urážky a útoky nenechá len tak a situáciu budú riešiť právnici. A akoby toho už nebolo málo, admin stránky Za lepší Kežmarok sa rozhodol reagovať aj na tieto slová. Priamo, vulgárne a servítku pred ústa si teda nedával. Vo svojom rozohnenom statuse, ktorý lajkami podporili mnohí Kežmarčania, neváhal použiť slová ako hnoj či hov*o!

Redakcia spravodajstva PRESS.TV-Zdroj:Plus jeden deň foto zdroj Google.com