Polícia z Polícia SR – Trnavský kraj bola včera, krátko pred 22:00 hod. privolaná k vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na hlavnom ťahu pri obci Cífer smerom na Kaplnú.

21-ročný vodič z okr. Malacky viezol v aute Honda Civic ďalších 4 spolujazdcov. Pri jazde pravdepodobne nezvládol mladý vodič rýchlosť a riadenie auta, skončil mimo cestu, kde narazil do stromu. Náraz neprežil vodič auta, dve osoby utrpeli ťažké zranenia a dvaja sa zranili ľahko. Zranení boli prevezení do nemocnice. Okolnosti tragickej nehody vyšetrujeme ako usmrtenie.

Polícia SR – Košický kraj zase vyšetruje tragickú nočnú jazdu dvoch mladých ľudí na rovnom úseku cesty medzi obcami Čičarovce a Veľké Kapušany. Pár minút po polnoci prešiel vodič s osobným motorovým vozidlom zn. Mitsibishi Outlander do protismeru, plynule prešiel na trávnatý porast a narazil do priekopy, od ktorej auto odhodilo ďalej vedľa cesty.

27-ročná spolujazdkyňa utrpela pri dopravnej zranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom, a svoj boj o život na mieste prehrala. 25-ročný vodič podľa predbežnej lekárskej správy utrpel ľahké zranenia. Môže si však spytovať svedomie, či to stálo za to, sadnúť si za volant s 0,66 mg/alkoholu v dychu (1,38 promile), a svoju jazdu ukončiť takto tragicky.

Zdroj: https://www.facebook.com/policiaslovakia

Redakcia spravodajstva PRESS.TV