FOTO Tínedžeri (14) mamičku odtiahli do lesa a znásilnili: Mŕtvolu tam nechali napospas šelmám!

FOTO Tínedžeri (14) mamičku odtiahli do lesa a znásilnili: Mŕtvolu tam nechali napospas šelmám!

Krásnu Anastáziu napadla partia mladíkov. Jej cesta z práce sa skončila tragicky.

Najväčšia bolesť človeka spočíva v strate milovanej osoby. Aj keď je smrť prirodzenou súčasťou našich životov, strata milovaného, ktorého zo sveta zniesla chladnokrvná ruka vraha, bolí omnoho viac. Svoje by o tom vedel povedať manžel 28-ročnej Anastázie z Ruska, ktorú už nikdy neuvidí.

Maxim M. svojim činom šokoval rodinu.
Anastázia viedli spokojný rodinný život s manželom a deťmi, ktorí ju nadovšetko milovali.
Mikhail Nikorich (16) sa k znásilneniu a vražde priznal.

Mladá žena sa jedného dňa ponáhľala domov z práce za svojimi dvoma milovanými dcérkami a mužom. Pokojného a idylického rodinného večera sa už, bohužiaľ, nedočkala. Osudným sa jej stalo stretnutie s trojicou mladíkov.

 

Traja chlapci vo veku od 14 do 16 rokov Anastáziu chvíľku sledovali a keď zistili, že na okolo nie je nikto, kto by mohol zasiahnuť, rozhodli sa trošku si s mladou ženou užiť. Chlapci využili svoju prevahu, Anastáziu obkľúčili a silným úderom do hlavy omráčili. Následne jej telo odtiahli ďalej do lesa, kde ju postupne znásilnili. To im však nestačilo: zo strachu, že by ich žena mohla po prebudení identifikovať, sa rozhodli, že ju na mieste zabijú a jej telo ukryjú.

Brutálna vražda sa odohrala neďaleko mesta Millerovo v Rostovskej oblasti v Rusku.

Brutálna vražda sa odohrala neďaleko mesta Millerovo v Rostovskej oblasti v Rusku.
google maps
Pátranie po žene sa začalo, keď Anastáziin manžel zavolal na políciu a ohlásil jej zmiznutie. Keďže bola vzornou matkou aj manželkou, bol si istý, že za jej meškaním bude niečo vážne. Polícia následne prehľadávala okolie, no nezvestnú ženu sa im nepodarilo nájsť. Telo mamičky dvoch detí sa našlo až o 29 dní neskôr v neďalekom lese ukryté v kríkoch. Vyšetrovateľom sa v tom momente naskytol hrôzostrašný pohľad. Tvár ženy bola zdevastovaná a jej končatiny poslúžili ako strava pre voľne žijúce zvieratá.
Anastázia už svojho manžela nepobozká.
Polícii sa podarilo zadržať všetkých troch páchateľov, ktorí sa počas výsluchu priznali k znásilneniu aj vražde. Brutálny čin maloletých šokoval najmä rodinných príslušníkov, ktorí nechceli uveriť, že ich poslušne deti mohli spáchať takýto ohavný čin. Svojich chlapcov si zastávali, no dôkazy, ktoré zozbierali vyšetrovatelia usvedčili všetkých troch z chladnokrvnej vraždy.

Zanechať Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Finančná podpora PRESS.TV

IBAN:SK4502000000003851485856

BIC:SUBASKBX VÚB,a.s.,Mlynské nivy 1,

82990, Bratislava 25

 

<!– Bidvertiser2012689 –>