polica SR

 

Do policajnej kolóny s právom prednosti v jazde, ktorá viezla do väzby v Leopoldove obvineného, narazilo dnes v Trnave osobné auto. Obvinený utrpel vážnejšie zranenia, policajti ľahšie a pravdepodobný vinník nehody bol v šoku. Bratislava, 9. november 2018. Foto: SITA/Pavol Machovič

TRNAVA 9. novembra (WebNoviny.sk) – Pri vážnej dopravnej nehode na Nitrianskej ulici v Trnave sa v piatok popoludní zranili dvaja policajti, ďalej obvinený, ktorého eskortovali do väzby v Leopoldove a vodič, ktorý na križovatke narazil do policajného vozidla s právom prednosti v jazde.

Podľa trnavského krajského riaditeľa polície Patrika Kupca smerovali tri policajné vozidlá s pustenými svetelnými aj zvukovými výstražnými znameniami z Trnavy do Leopoldova, kde mali odviezť obvineného.

Na svetelnej križovatke do jedného z vozidiel kolóny narazilo osobné auto so seneckým evidenčným číslom. Vodič tohto auta, pravdepodobný vinník nehody, bol po zrážke v šoku, dvojica policajtov skončila s ľahšími zraneniami. Obvinený bol s vážnejšími zraneniami ihneď prevezený do nemocnice.

polica nehoda

Do policajnej kolóny s právom prednosti v jazde, ktorá viezla do väzby v Leopoldove obvineného, narazilo dnes v Trnave osobné auto. Obvinený utrpel vážnejšie zranenia, policajti ľahšie a pravdepodobný vinník nehody bol v šoku. Bratislava, 9. november 2018.Foto: SITA/Pavol Machovič

Redakcia spravodajstvá PRESS.TV-Zdroj:https://www.webnoviny.sk/