Nevinná fotografia ukrýva smutný príbeh. Dievčatko prežívalo ozajstné peklo.

TIVERTON 5. decembra – Šikana na školách medzi deťmi je, žiaľ, súčasťou dnešného sveta a tí, ktorí by ju mali riešiť, ju v mnohých prípadoch vedome prehliadajú. Uvedomujeme si my dospelí, že našou ľahostajnosťou môžeme prispieť k traume, či v horšom prípade k tragédii? Prežila to aj mamička iba 6-ročnej Sophie. Aby na šikanu a jej dôsledky upozornila, zverejnila na Facebooku fotografiu svojho anjelika v zúboženom stave. K záberu dcérky napísala veľavravný odkaz, ktorý adresovala celému svetu.
Fotka Carrie Golledge.

„Takto vyzerá šikana. Toto je moja 6-ročná dcéra, ktorá bola kvôli šikane hospitalizovaná v nemocnici. Toto je moje dieťa, ktoré prestalo jesť, plakalo až pokiaľ nezaspalo a kvôli úzkostiam sa počas noci budilo viac ako dvadsaťkrát za hodinu. Toto je moje dieťa, ktoré bolo emocionálne zneužívané „najlepšou priateľkou“ tak dlho, že si začalo myslieť, že je to úplne normálne.

Toto je moje dieťa, ktoré je a bolo v nemocnici nespočetne veľakrát kvôli stavom úzkosti. Toto je moje dieťa, ktoré bolo v škole karhané za to, že rozprávalo príbehy. Toto je moje dieťa, ktorému sa rodičia detí na sociálnych sieťach vysmievali len preto, že má čisté srdce.

Toto je moje dieťa, ktoré zažívalo šikanu a škola povedala len: veď sú to iba 6-ročné deti. Toto je moje dieťa, ktorému v škole povedali, že ono by sa malo hanbiť a zavreli mu ráno pred nosom dvere. Toto je moje dieťa, ktorého škola zlyhala a my sme museli zmeniť školu. Toto je moje dieťa, ktorého príbeh bol zmanipulovaný a prekrútený ľuďmi, ktorí ju mali v škole chrániť, počas doby, kedy bolo v ich starostlivosti

Toto je moje dieťa, ktoré nechce, aby sa to stalo niekomu inému. Toto je príbeh mojej dcéry, ktorý zdieľame. Ona však nie je jediná, je jedna z mnohých ďalších. Prosím, pomôžte a zdieľajte tento príbeh. Preukážme dcérke podporu, akej sa jej nedostalo v priestoroch školy, ktorú navštevovala.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV-Zdroj:https://www.dobrenoviny.sk/