Policajti mierili na zásah do jedného z barov v okrese Trebišov. Dostali hlásenie o výtržnosti. Napokon však sami čelili agresivite mladého muža, ktorý sa nevedel zmestiť do kože. Pre svoje správanie skončil v cele policajného zaistenia. Na krku má obvinenia z troch skutkov.

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Trebišove po vykonaní procesných úkonov obvinil 26-ročného muža z okresu Trebišov z troch skutkov. Za prečin útoku na verejného činiteľa, prečin útoku na orgán verejnej moci a prečin výtržníctva. Informovala o tom košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová.

Dvaja muži zaútočili na

Zdroj: KR PZ Košice

Obvinený v sobotu v nočných hodinách v jednom z barov v okrese Trebišov fyzicky napadol policajnú hliadku. „Na policajtov zaútočil potom, čo bol vyzvaný, aby upustil od svojho konania. Vzhľadom na to, že obvinený kládol aktívny odpor, boli voči osobe použité donucovacie prostriedky v zmysle zákona o Policajnom zbore,“priblížila okolnosti policajná hovorkyňa.

Muž však v agresívnom správaní pokračoval. Na jedného z policajtov zaútočil aj pri predvádzaní do policajného auta. „Sediac v aute, vykopol  sklenenú výplň zadných dverí vozidla. Na vozidle spôsobil škodu vo výške 300 eur,“ opísala vyhrotenú situáciu Ivanová. Muž skončil v cele policajného zaistenia. Polícia prípad vyšetruje v tzv. super rýchlom konaní.

Dvaja muži zaútočili na

Zdroj: KR PZ Košice
Redakcia spravodajstvá PRESS.TV-zdroj:https://krimispravy.eu/