Nezvestné dieťa hľadala celá rodina, hrozivú pravdu sa ako prvý dozvedel otec.

Kambodžskou provinciou Siem Reap otriasla smrť dievčatka (†2), ktoré vliezlo do výbehu s krokodílmi. Nešťastný incident sa stal na krokodílej farme, zatiaľ čo sa matka, ktorá nedávno priviedla na svet ďalšieho potomka, venovala novorodencovi. Dievčatko sa nepozorovane dostalo až k plotu okolo výbehu a cez medzeru preliezlo dnu, kde ho okamžite roztrhali krokodíly. Informoval o tom portál Khmer Times.

Nezvestné dieťa hľadala celá rodina, hrozivú pravdu sa ako prvý dozvedel otec, ktorý skontroloval spomínaný výbeh. S plačom vyniesol z jamy pozostatky dcéry, smutnú scénu zachytil na kameru jeden z jeho príbuzných. Upozorňujeme, že video nie je vhodné pre deti a citlivejšie povahy.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7200523/Girl-two-killed-crocodiles-wandering-enclosure.html#v-1279785374558894344

Príčiny tragédie sú predmetom vyšetrovania polície, ktorá zároveň varovala majiteľov fariem s krokodílmi, aby dôkladne zabezpečili výbehy a mali svoje deti neustále na očiach.

Khmer Times@KhmerTimes

A two-year-old girl was killed by crocodiles on her family’s farm in Siem Reap province’s Siem Reap city today after she wondered off into the enclosure alone, police said. http://ow.ly/dyxz30p2ftS

Child eaten after falling into crocodile enclosure – Khmer Times

A two-year-old girl is killed by crocodiles on her family’s farm in Siem Reap.

khmertimeskh.com

See Khmer Times’s other Tweets