Polícia v tejto súvislosti vyzýva občanov na spoluprácu.

Polícia pátra po cudzincovi, ktorý mal v nedeľu nadránom na bratislavskej Ventúrskej ulici napadnúť 26-ročného Slováka. Toho po útoku museli previezť do jednej z bratislavských nemocníc. O prípade informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Veronika Slamková.

“Podľa doterajších informácií malo dôjsť v jednom z podnikov a následne aj vonku na ulici ku konfliktu medzi skupinou Slovákov a skupinou cudzincov. V čase okolo 4.00 h mal jeden z cudzincov fyzicky napadnúť 26-ročného poškodeného, ktorý po jeho útoku spadol na zem. Následne mal útočník spolu s ostatnými cudzincami z miesta ujsť,” priblížila.

Polícia preto v tejto súvislosti vyzýva občanov na spoluprácu. Akékoľvek informácie, ktoré by pomohli stotožniť páchateľov, je možné oznámiť na bezplatnom číslo 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo na sociálnej sieti na stránke Policajného zboru formou súkromnej správy.

Polícia SR – Bratislavský kraj

1 h ·

BITKA NA VENTÚRSKEJ ULICI
TÍTO MUŽI BY NÁM MOHLI O NEJ POVEDAŤ VIAC
OPÄŤ MÔŽTE POMÔCŤ ZDIEĽANÍM

Policajti prvého bratislavského okresu vyšetrujú okolnosti trestného činu ublíženia na zdraví, ku ktorému došlo podľa doterajších zistení dnes v skorých ranných hodinách v jednom z podnikov a následne aj vonku na Ventúrskej ulici v Bratislave.

Ku konfliktu došlo medzi skupinou Slovákov a skupinou cudzincov. V čase okolo 04:00 h mal jeden z cudzincov fyzicky napadnúť 26-ročného poškodeného, ktorý po jeho útoku spadol na zem. Následne mal útočník spolu s ostatnými cudzincami z miesta ujsť. Zraneného muža privolaní záchranári previezli do jednej z bratislavských nemocníc. Po neznámom páchateľovi policajti v súčasnosti intenzívne pátrajú.

V tejto súvislosti vyzývame občanov k spolupráci. Akékoľvek informácie, ktoré by polícii pomohli stotožniť osoby na priložených fotografiách nám oznámte na bezplatné číslo polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo na tejto facebookovej stránke formou súkromnej správy.

Zdroj:https://www.tvnoviny.sk/