Manželia Erika a Robert z Texasu začuli obrovský krik a nárek malého dievčatka. Keď zistili dôvod, hneď im bolo jasné, že sa stali svedkami týrania.

Každý rodič preferuje vo výchove ratolestí svoje vlastné metódy. Niektorí sú tvrdší,iní kamarátskejší. Ako sa však k svojmu dieťaťu zachoval Charles Davis je nehorázne. Manželia sa americkom nákupnom stredisku stali svedkami niečoho, čo žiaden rodič nikdy nechce vidieť. Otec priviazal svoju dcéru k nákupnému košíku za je vlastné vlasy.

Dievčatko neustále plakalo a sľubovalo, že už bude poslúchať. Otec však odmietal dievča pustiť. Manželia boli jediný, kto zasiahol.

Erika otca dôrazne požiadala, aby dievča pustil. On však arogantne vyštekol,že je to jeho dcéra a môže si robiť, čo chce. Erika si všetko natočila a na telefón a zavolala políciu. Policajti však skutok nevyhodnotili ako týranie, hoci bol na prvý pohľad jasné, že dievča sa otca bojí a podobná vec sa nestala prvýkrát.

Neustále opakovala, že je to jej vina a že už sa to nestane.  Bezmocnosť a hnev Erikou lomcovali natoľko, že sa rozhodla celý incident zverejniť na sociálnych sieťach.

Rýchlym šírením sa video dostalo do širokého okolia a o otcovi vyplávali na povrch zaujímavé veci. Podobný prípad sa totiž z jeho strany nestal prvýkrát. Následne zasiahli orgány a všetky jeho deti mu boli odobraté.

Zdroj:https://onlineslecna.sk/