Otázkou ostáva, či sa mu nakoniec podarí v piatok vydať avizovaný album, kde hosťuje napríklad Kanye West alebo Nicki Minaj.

6ix9ine sa aktuálne topí v problémoch a aj napriek početným konfliktom ho v skutočnosti dobehla minulosť za niečo úplne iné. Ukázalo sa totiž, že okrem pôsobenia v rapovej hre je súčasťou násilného newyorkského gangu Nine Trey, ktorý patrí pod Bloods. To by do veľkej miery mohlo vysvetľovať všetko nepríjemné, čo sa Tekashimu za uplynulých pár mesiacov stalo.

 

Pred dvoma dňami svet obletela správa, že bol dúhový Daniel zaistený špeciálnymi zložkami vo federálnej väznici, odkiaľ je cesta von ešte o niečo náročnejšia. Obvinený mal byť z vydierania, manipulácie so strelnými zbraňami, účasti na lúpeži s použitím strelných zbraní a násilného zločinu.

 

Všetko však nasvedčuje tomu, že FBI jednoducho došla trpezlivosť a 6ix9ine potrebovali upratať, keďže do veľkej miery demonštroval ich neschopnosť spraviť si v krajine poriadok. Pravdepodobne mu teda našili skutky gangu, aj keď sa ich nutne nezúčastňoval osobne. Pre Tekashiho nebola dostatočným varovaním ani 4-ročná podmienka a teraz čelí doživotiu.

Redakcia spravodajstvá PRESS.TV-Zdroj https://refresher.sk/