Daždivé počasie si vyžiadalo už aj obete. V rieke Muránka, ktorá sa vybrežila v Revúcej, sa v stredu (13. 11.) pravdepodobne utopili tri ženy.

Veľká voda vytápala miestny psí útulok. Ženy sa rozhodli, že pôjdu zachrániť psíkov. A to sa im, pravdepodobne, stalo osudným.

Dve z nich náhle zobrala voda, tretia na brehu volala záchranné zložky. Podľa našich informácií sa však jej hovor zrazu prerušil a ženu tiež strhla voda.

Na mieste prebiehala veľká záchranná akcia, potápači prehľadávali tok rieky. Jednému z hasičov sa podarilo spozorovať telo, ktoré chcel z riečky vytiahnuť. Vyšmyklo sa mu a voda ho unášala ďalej.

Polícia zverejnila na sociálnej sieti krátko pred 22.00 h informáciu, že jedno telo sa už podarilo nájsť. Totožnosť ženy nie je známa. Po ďalších pátrajú.

Polícia SR – Banskobystrický krajpred 10 hodinami

SILNÝ PRÚD RIEKY STRHOL SO SEBOU TRI ŽENY!

Nešťastná udalosť sa stala dnes podvečer v Revúcej, keď tri ženy, ktoré mali zachraňovať zvieratá z útulku, nešťastne stiahol silný prúd rieky Muránka.

Iba pred malou chvíľou bolo v rieke nájdené bezvládne telo ženy, ktorej totožnosť zatiaľ nepoznáme, po ďalších sa stále pátra. Na mieste pracujú policajti, ako aj ďalšie záchranné zložky.

Video nájdete TU-https://www.tvnoviny.sk/domace/1982291_video-v-revucej-sa-zrejme-utopili-tri-zeny-jedno-z-tiel-uz-nasli

Fotka Polícia SR - Banskobystrický kraj.
Fotka Polícia SR - Banskobystrický kraj.
Fotka Polícia SR - Banskobystrický kraj.
ZdrojZdroj: Facebook/Polícia SR – Banskobystrický kraj

Zdroj:https://www.tvnoviny.sk/