Mladík (22) z Lukova čelí obvineniu. Podľa polície kradol hneď dvakrát na tom istom dvore

Mladý muž z obce v Bardejovskom okrese asi porekadlo „dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš“ nepozná. Pozrite, na čo si robil zálusk!

Mladíka (22) z obce Lukov obvinili policajti z Kurova v stredu 19.septembra z dvoch krádeží u toho istého poškodeného. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Daniel Džobanik.

„Obvinený muž mal 25.júna tohto roka v čase okolo 22:00 cez neuzamknutú bráničku vojsť do dvora jedného z rodinných domov v obci Lukov, ktorého majiteľom je 60-ročný muž,“ uviedol Džobanik.„Na dvore bol odstavený lesný stroj LKT, ktorý nemal žiadne dvere. Z priestorov kabíny mal obvinený odcudziť dve reťaze z motorovej píly, pričom škoda bola vyčíslená na 38 eur,“ ozrejmil Džobanik s tým, že o týždeň neskôr mal obvinený v rovnakom čase vojsť na ten istý dvor.

„Aj tentokrát bránička nebola zamknutá a na dvore bol odstavený rovnaký lesný stroj bez dverí. Z priestorov kabíny mal obvinený odcudziť lištu motorovej píly a dve reťaze z motorovej píly,“ uviedol policajný hovorca a dodal, že škoda bola v tomto prípade vyčíslená na 102 eur.

Polícia mladého muža obvinila z prečinu porušovania domovej slobody a stíhaný je na slobode. Redakcia spravodajstvá PRESS.TV

Zdroj: Bardejovský Reportér

Foto zdroj Google.sk