Žena, ktorú uniesol gang, bola znásilnená a donútená do troch manželstiev, prehovorila o trápení.

Sarah (nie je jej skutočné meno) bola uštedrená ďalšia rana, keď jej povedali, že o budúcnosti jej malého syna, ktorý bol splodený po znásilnení, bude rozhodovať jeden z násilníkov. Počas 12-tich rokov utrpenia ako sexuálna otrokyňa musela podstúpiť aj osem potratov.Sarah sa podľa Mirror dostala k súdu, aby bojovala o budúcnosť svojho päťročného syna.

Ide ma roztrhnúť z toho, keď ho tu vidím,” povedala na súde a tvrdila, že sa na ňu dokonca aj úškŕňal. Napriek utrpeniu, ktoré Sarah prežila, by mohol chlapcov otec zohrať v jeho budúcnosti veľkú úlohu. Sarah trpí depresiou a posttraumatickou poruchou, takže jej syna zobrala sociálka. Začiatkom roka porodila dcéru s iným mužom, o ktorom taktiež tvrdí, že ju zbil a znásilnil. 24 hodín po pôrode jej aj dievčatko zobrala sociálka, pretože ju považovali za nevhodnú matku, napriek tomu, čo tvrdí.

Otec dieťaťa vyjadril nezáujem v podieľaní sa na výchove, preto bolo určené na adopciu. Sarah teda možno svoje dieťa už nikdy neuvidí, určite minimálne dovtedy, kým nebude mať 18 rokov. “Keď mi zobrali moje deti, cítila som sa presne ako potom, čo so mnou robil ten gang. Ohrozená, cítila som úzkosť a zúfalstvo. Chcem vidieť svoju dcéru.”

Jej prípad bol snemovňou opísaný ako najvážnejšie sexuálne zneužívanie v Británii. Barónka Caroline Cox povedala, že považuje za hrozné, že bola Sarah nútená postaviť sa na súde pred jedného z údajných násilníkov. “Ako môžu súdy a sociálne služby toto dopustiť?” Sarah, ktorá snívala o tom, že bude pôrodnou asistentkou, prilákali do auta, keď mala 15 rokov.

Tvrdí, že ju skrývali v domoch a nemohla mať ani mobil, ani počítač, musela nosiť islamské šaty a učiť sa Korán. Gang sa jej vyhrážal, že ak sa pokúsi utiecť, ublíži jej rodine. Každé ráno musela tri hodiny variť, upratovať a žehliť pre gang a ak to neurobila, zbili ju. Sarah nakoniec ušla práve po brutálnej bitke, kedy musela byť odvezená do nemocnice.  Jej syn v súčasnosti žije u člena jej rodiny a môže ho vidieť štyri hodiny týždenne. Polícia odmietla prípad komentovať.

Redakcia spravodajstvá PRESS.TV-Zdroj: Nový čas